VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, S.R.O.
Právě se nacházíte: FARMEKO Pro uchazeče Ubytování studentů

Studenům a žákům školy FARMEKO v denní formě vzdělávání v oborech SOŠ a VOŠ je poskytováno ubytování a stravování ve dvou domovech mládeže. OBĚDY je samozřejmě možné objednat i pro neubytované (přihlášky na obědy obdržíte u nás ve škole).

  • Domov mládeže Karolíny Světlé 2, nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích hotelového typu za cenu 1100,- Kč měsíčně. Cena celodenní stravy je 68,- Kč. Bližší informace: 567587445,  www.ozs-ji.cz (v části JÍDELNA/DOMOV MLÁDEŽE). Obědy jsou zajišťovány i pro neubytované studenty!
  • Domov mládeže Žižkova 58, studenti jsou ubytovaní na třílůžkových pokojích. Cena za ubytování je 950,- Kč měsíčně a cena celodenní stravy  činí 69,- Kč. Bližší informace: 567304641, www.ssstavji.cz (v části DOMOV MLÁDEŽE A ŠKOLNÍ JÍDELNA). Obědy jsou zajišťovány i pro neubytované studenty!


Studentům kombinované formy vzdělávání v oboru Diplomovaný farmaceutický asistent a vzdělávajícím se v rekvalifikačním kurzu kosmetiky jsou možnosti ubytování sděleny při zápisu (každý si zařizuje individuálně).